Nowa strona APMM

Nasi Partnerzy:

Z przyjemnością witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej pod adresem: www.apmurawskiego.pl. Liczymy, iż obok naszego funpage na Facebooku strona stanie się dla Państwa przydatnym źródłem informacji o działalności naszej Akademii. To tu będziecie mogli Państwo znaleźć wszystkie informacje formalne związane z funkcjonowaniem APMM, ale także z okazjonalnymi wydarzeniami jak obozy, półkolonie, turnieje. Ze strony pobrać będzie można wszystkie obowiązujące i niezbędne dokumenty.

Jednocześnie nie rezygnując z naszej aktywności w portalach społecznościowych również na stronie internetowej informować będziemy o ciekawych wydarzeniach z życia naszego klubu i piłkarskiego życia naszych Zawodników.

Mamy nadzieję, że strona spełni Państwa oczekiwania. My ze swojej strony będziemy starali się ciągle ją udoskonalać i rozwijać.

Ze sportowym pozdrowieniem

APMM

data