Kim jesteśmy?

Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego jest autorskim projektem Macieja Murawskiego, reprezentanta Polski w latach 1998-2022 i trenerów oraz byłych zawodników Rafała Zycha i Tomasza Skrzypczaka. Projekt ma na celu kompleksowe szkolenie młodych adeptów piłki nożnej.

W swoich założeniach  zmierzamy do wszechstronnego rozwoju swoich podopiecznych. W zakresie szkolenia stricte piłkarskiego dążymy do ciągłego rozwoju i stosowania nowoczesnych metod szkoleniowych dostosowanych do wymogów współczesnej piłki. Wyrazem profesjonalizmu Akademii jest przyznanie nam Srebrnej Gwiazdki w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich na lata 2022-2023. 

Celem naszej Akademii jest jednak nie tylko szkolenie piłkarzy, ale kształtowanie młodych ludzi. Ważnymi elementami szkolenia w naszym Klubie są edukacja szkolna, propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania, a także dbanie o wysokie standardy kultury osobistej oraz etyczne. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej Akademii nauczy naszych wychowanków dyscypliny, wytrwałości, dążenia ciężką pracą do obranych celów i życia zgodnie z zasadami zdrowego stylu życia.

Oto pięć naszych głównych założeń

Wiedza

Rozwój

Pasja

Kreatywność

Dobra zabawa