Turniej o puchar Floriana Krygiera 2014

Nasi Partnerzy:

Miłym akcentem rozpoczęli nowy sezon, a jednocześnie pożegnali wakacje nasi zawodnicy z rocznika 2014.

W zakończonym w piątek eliminacyjnym turnieju Pogoni Szczecin o „Puchar Floriana Krygiera” (legendy trenerskiej i piłkarskiej Pogoni), młodzi adepci futbolu „APMM ZIELONA GÓRA” nie mieli sobie równych i zwyciężając zameldowali się w wielkim finale, gdzie nasza ekipa mierzyć się będziemy m.in. z „Legią” Warszawa czy „Lechem” Poznań oraz gospodarzami zmagań, wspomnianą już „Pogonią”.

Nasi piłkarze zaprezentowali się z mocnej strony tracąc w turnieju tylko pięć bramek i strzelając przeciwnikom ponad trzydzieści. Mecze rozgrywane w tropikalnym upale nie stanowiły przeszkody dla naszych młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła, prezentujących równą formę przez cały turniej.

W finale, po bardzo ciekawym spotkaniu, pokonali AP Szczecinek i to właśnie z kolegami z tej akademii „wbiegli” do finału tych rozgrywek. Ten z kolei odbędzie się już 17. września na obiektach w Szczecinie.

Do tego czasu obiecujemy ostro pracować, trenować, aby kolejne imprezy piłkarskie też z radością i uśmiechem traktować jak przystało na Młodego Piłkarza APMM ZIELONA GÓRA.

Dodajmy jeszcze, iż najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz Jasiu Drozd.

Serdecznie gratulujemy WSZYSTKIM zawodnikom !!!

data