Ligowy weekend

Nasi Partnerzy:

Za nami kolejny weekend ligowych zmagań naszych zawodników. Choć należałoby powiedzieć „długi weekend”, bo rozpoczął się już w czwartek 06.10.2022r. spotkaniem w I Lidze Wojewódzkiej Młodzika. Na boisku w Przylepie drużyna APMM Zielona Góra prowadzona przez trenera Kacpra Szaciłło zmierzyła się z zawodnikami TS Przylep Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 na korzyść APMM.

W sobotę o godzinie 11:00 rozpoczęły się spotkania w II i III Lidze Okręgowej Młodzika, w której występują chłopcy z rocznika 2012. APMM II Zielona Góra pod dowództwem trenera Rafała Zycha rozegrał wyjazdowe spotkanie z MUKS HAT – TRICK Lubsko (II Liga Okręgowa Młodzika). Górą tym razem byli gospodarze, którzy pokonali naszą drużynę 4:1.

W tym samym czasie, na boisku w Kisielinie odbyło się spotkanie SKP Kisielin z APMM III ZG w ramach III Ligi Okręgowej Młodzika. Po zaciętym boju nasi Zawodnicy wywalczyli cenny remis strzelając 3 bramki. Nie był to jednak koniec długiego piłkarskiego weekendu dla APMM III. W poniedziałek nasza drużyna udała się na boisko w Płotach, gdzie w równie zaciętym spotkaniu z drużyną Start Ziel -Bruk Płoty ponownie uzyskała remis, tym razem zdobywając 2 bramki. Oba spotkania prowadził trener Rafał Ziarkowski.

Oczywiście w ten weekend na murawie zacięte boje toczyli również nasi najmłodsi adepci. Orliki zmierzyły się w dwóch ligowych turniejach, z których jeden odbył się boisku w Drzonkowie, a drugi w Ochli. W Drzonkowie nasi zawodnicy mogli rywalizować z kolegami z Pogoni Świebodzin i Korony Wschowa. Natomiast w Ochli zmierzyli się z MUKS-em 11 Zielona Góra, Piastem Czerwieńsk i Zorzą Ochla. Na turniej do Jasienia wybrały się natomiast Żaczki, aby tam spędzić piłkarską sobotę na zmaganiach z Pogonią Świebodzin oraz Odrą Nietków. Na każdym z tych boisk było mnóstwo emocji, piłkarskiej walki i świetnej zabawy.

data