Piłkarska „Majówka”

Nasi Partnerzy:

Niektórzy byli nad morzem, niektórzy w górach, inni w ciepłych krajach. Jednak nasi piłkarze nie leniuchowali i Majówkę, która w tym roku była wyjątkowo długa, spędzili na sportowej rywalizacji.

Ostatni kwietniowy weekend rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2012, którzy w sobotę pojechali na spotkanie z Cariną Gubin w II lidze okręgowej Młodzika. Nasi piłkarze rozegrali świetne zawody, w których musieli zmierzyć się z dużo silniejszym fizycznie przeciwnikiem. I choć ostatecznie nasi oponenci zeszli z boiska z jednobramkową przewagą, to postawa naszej drużyny została oceniona bardzo wysoko.

W tym samym czasie na boisku w Zielonej Górze odbywało sie spotkanie w I lidze wojewódzkiej Młodzika. Nasi Chłopcy starli się z zespołem Stilonu Gorzów, który przyjechał do Zielonej Góry jako niepokonany na wiosnę lider Ligi. Tym razem faworyci musieli znieść gorycz porażki, gdyż nasza drużyna zaprezenotwała bardzo dobrą dyspozycję i nie tylko skuteczny, ale i ładny futbol. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Kontynuując dobra passę, zawodnicy z rocznika 2010 na zakończenie Majówki udali się do Słubic, gdzie zmierzyli się z miejscową Polonią. Nasza drużyna spisała się na szóstkę pokonując przeciwnika 0:6.

W niedzielę 07 maja rozegrane zostało spotkanie w III lidze okręgowej Młodzika. Chłopcy z rocznika 2012 zmierzyli się ze Start Ziel-Bruk Płoty. Również to spotkanie należy zaliczyć do udanych. Po zaciętej walce drużyna APMM zeszła z boiska zwycięzka.

Nie można zapominać, że nie próżnowały również nasze Maluszki. Żaczki i Orliki rozegrały turnieje ligowe zarówno na początek jak i zakończenie Majówki. Było dużo frajdy, zabawy, bramek i emocji.

Majówka za nami, ale na piłkarskie emocje nie musimy czekać do kolejnego weekendu. Już jutro rozegrane zostanie bowiem przełożone spotkanie APMM z Promieniem Żary. Wtorek, 09.05.23, godz. 17:30, boisko MOSiR przy ul. Amelii. Zapraszamy!

data