Jesteśmy w Dobrej Drużynie

Nasi Partnerzy:

Sezon w pełni. Nasi zawodnicy walczą na boiskach zmagając się w potyczkach ligowych i turniejowych w kraju i za granicą. A nam miło jest przypomnieć, że w tych zmaganiach nie jesteśmy sami. Kolejny raz bowiem Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego jest beneficjentem Programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU

To już druga edycja tego programu, który ukierunkowany jest na propagowanie zdrowego stylu życia, dbanie o rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży aktywnej sportowo, w tym z niepełnosprawnościami oraz na wsparcie rozwoju sportu dzieci i młodzieży. Aktualnie barwy Dobrej Drużyny PZU reprezentuje ponad 122 tys. dzieci i młodzieży zrzeszonych w różnych klubach oraz organizacjach sportowych.

Cieszymy się, że nasza działalność została ponownie zauważona i możemy być członkiem tej wielkiej sportowej rodziny. Dzieki tej współpracy możemy działać aktywniej, zachęcając do ruchu i sportu więcej dzieci, a sprzęt który będziemy mogli zakupić dzięki pomocy PZU pozwoli zwiększyć atakrcyjność i bezpieczeństwo naszych treningów.

data