Ligowy start

Nasi Partnerzy:

Wiosna na horyzoncie a zatem ruszamy z ligowymi rozgrywkami.

W sobotę 23 marca swoje pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej rozegrali nasi młodzicy z rocznika 2011 grający w drużynie APMM. W I Lidze Wojewódzkiej Młodzika zaliczyli mocne wejście pokonując w Nowej Sol Dozamet Nowa Sól 0:9.

W miniony weekend do swoich starszych kolegów w tej lidze dołączyli zawodnicy z rocznika 2012 (APMM II), którzy nie okazali gościnności i pokonali na własnym boisku Ilankę Rzepin…. 9:0.

Równolegle na boisku SKP Kisielin odbywało sie spotkanie w ramach III Ligi Okręgowej Trampkarza, gdzie reprezetnuje nas również rocznik 2011. Otwarcie ligi było tu jeszcze mocniejsze, gdyż APMM pokonał SKP Kisielin 1:11.

Pierwsza ligowa sobota nie okazała się tak łaskawa dla naszych zawodników z rocznika 2013 (APMM IV), którzy występują w II Lidze Okręgowej Młodzika. Na trudnym terenie w Żaganiu przegrali z Czarnymi 5:2, do ko,nca pokazując jedna ducha walki.

W poniedziałek zawodnicy z rocznika 2012 reprezentujący naszą Akademię w II lidze Okręgowej Młodzika zakończyli pierwsze wiosenne zmagania wynikim 6:2 wygrywając z TS Przylep.

Nie możemy także zapomnieć o naszych najmłodzszych adeptach piłki. Wprawdzie turnieje Żaków i Orlików ruszają pełną parą dopiero w nadchodzacy weekend, to wyjątkowo już w tę sobotę odbył się turniej w ramach rozgrywek Ligi Orlika Zaawansownego. Tu ważniejsze od wyników były zapał, nauka i dobra zabawa.

Cieszymy się, że nasze drużny powitały piłkarską wiosnę tak dobrymi wynikami i głodni sukcesów z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania.

data