APMM zdobywcą Pucharu Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej

Nasi Partnerzy:

W środę 12 czerwca 2024r. na boisko OSiR w Kostrzynie nad Odrą wbiegli nasi zawodnicy z drużyny APMM I (rocznik 2011), którzy pod wodzą trenerów Kacpra Szaciłło i Piotra Stańczuka stanęli do rywalizacji w finale turnieju o Puchar Prezesa LZPN. Ich przeciwnikiem w tym starciu była AstroEnergy Warta Gorzów, która wcześniej w rozgrywkach eliminacyjnych dwukrotnie zmierzyła się z naszą drugą drużyną startującą w tych rozgrywkach (APMM II – rocznik 2012) i dwukrotnie ją pokonała.

Po zaciętym boju nasza drużyna okazała się zwycięzcą III edycji turnieju pokonując Wartę 4:1. Nagrodą główną w turnieju jest wyjazd na mecz Polska – Chorwacja w ramach Ligi Narodów (15.10.2024 r.) oraz komplet strojów.

Serdecznie gratulujemy naszym Zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów.

data