Ligowy weekend

Nasi Partnerzy:

Miniony weekend upłynął w barwach polskiej Złotej Jesieni i jak zwykle pod znakiem piłkarskich emocji.

W sobotę 15.10.2022r. w Drzonkowie nasze „młodsze” orliki starły się w emocjonującym turnieju z drużynami MUKS 11 Zielona Góra, Piasta Czerwieńsk oraz Zorzy Ochla. Dwie drużyny starszych zawodników grających w lidze Orlika udały się natomiast na turniej ligowy do Wschowy, gdzie spotkały się z Pogonią Świebodzin i Koroną Wschowa.

Pauzowali zawodnicy z II ligi okręgowej Młodzika. Za to w niedzielę nasza drużyna grająca w III lidze okręgowej w tej kategorii wiekowej rozgromiła drużynę Zorzy Ochla 9:1.

Emocje do końca towarzyszyły zawodnikom i kibicom naszych Młodzików z I ligi wojewódzkiej. W sobotnim meczu rozgrywanym w Zielonej Górze nasza drużyna od 12 minuty wygrywała ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Niestety w 58 minucie przeciwnikom udało się wyrównać. Tym samym mecz zakończył się remisem 1:1. Po tej kolejce drużyna APMM zajmuje 3 miejsce w tabeli.

data