Ligowe granie

Nasi Partnerzy:

Runda jesienna powoli zbliża się ku końcowi. W zeszły weekend swój ostatni mecz rozegrali nasi zawodnicy z I Ligi Wojewódzkiej Młodzika. Nasi chłopcy pod wodzą trenera Kacpra Szaciłło pokonali na wyjeździe Promień Żary zdobywając 3 bramki przy 2 celnych strzałach przeciwników. Tym samym nasza drużyna uplasowała się na koniec rundy jesiennej na 2 miejscu tabeli ze zdobyczą 22 punkty i bilansem bramkowym 33:9.

Zmagań ligowych nie zakończyli jeszcze Młodzicy z II i II Ligi okręgowej. Trener Rafał Zych poprowadził mecz w II Lidze Okręgowej, gdzie nasi adepci zmierzyli się z żeńską drużyną MUKS II Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść chłopców APMM.

Godzinę wcześniej na boisku w Płotach rozpoczęło się spotkanie III Ligi okręgowej Młodzika. Nasz zespół prowadzony przez trenera Rafała Ziarkowskiego po zaciętym meczu na trudnym, podmokłym boisku zremisował 2:2 z drużyną Start Ziel-Bruk Płoty.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej APMM III Zielona Góra (III liga okręgowa Młodzika) zmierzy się z MUKS 11 III Zielona Góra. Drugoligowców czeka spotkanie z MKS Czarnymi Żagań 1957.

data