Idziemy z postępem

Nasi Partnerzy:

Nasza Akademia stara się ciagle rozwijać. Jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami szkoleniowymi, trenerzy szlifują swój warszat na kursach i konferencjach. W ramach ciągłego rozwoju staramy się wykorzystywać w naszej pracy również najnowsze technologie. Dzięki współpracy z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze, w której nasi trenerzy zajmują się szkoleniem w klasach pikarskich, a gdzie uczęszcza gros naszych zawodników oraz firmie Prodata sp. z o.o. i Microsoft Sp. z o.o. możemy pracować z naszymi zawodnikami przy użyciu najnowocześniejszych technologicznych rozwiązań. System Microsoft Teams Room, w który firma Prodata Sp. z o.o. wyposażyła jedną ze szkolnych sal, szkolenie w naszej Akademii mogło wejść na wyższy technologiczny poziom.

Poniżej krótka prezentacja, z której można dowiedzieć się więcej.

https://www.prodata.pl/film/Prodata_Microsoft_Minecraft_ENG.mp4

data