Piłkarskie spotkania trójstronne

Nasi Partnerzy:

Kolejny raz Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego była organizatorem polsko – niemiecko-czeskiego spotkania młodych piłkarzy, które organizowane było w ramach Polsko – Niemieckiej Wymiany Młodzieży. W dniach 23.05-24.05.2023r. do Zielonej Góry przyjechali zawodnicy Energie Cottbus, a także gościnnie FK Jablonec.

Po przyjeżdzie i zakwaterowaniu nasi Niemieccy i czescy goście wraz z zawodnikami Lechii Zielona Góra, którzy przywitali ich w hotelu, udali się na spacer po Zielonej Górze. Następnie po kolacji w restauracji hotelu Grape Town wszyscy uczestnicy spotkania zmierzyli się w turnieju w kręgle. Emocje podczas tych rozgrywek było porównywalne do tych, jakiie towarzyszą meczom piłkarskim,

Kolejny dzień rozpoczął się od wspólnego śniadania, po kórym przyszedł czas na zmagania na boisku. Na boiskach przy ul. Amelii rozegrany zostął trójmecz pomiędzy zaproszonymi drużynami. W celu regeneracji i dalszej zabawy po trójmeczu wszyscy mogli skorzystać z dobrodziejstw parku wodnego znajdującego się w CRS w Zielonej Górze.

Posileni pizzą z zaprzyjaźnionej pizzerii Roma zawodnicy rozjechali się do domu. Jak zawsze mamy nadzieję, że wizyta w Zielonej Górze była nie tylko udana zarówno pod względem piłkarkicm jak i mkultorowym, ale zaowocowała również zawarciem nowych znajomości.

Projekt został zrealizowany ze środków Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży.

data