Raddatz Immobilien Cup

Nasi Partnerzy:

W długi weekend czerwcowy nasza drużyna z rocznika 2012 wybrała się w długą podróż do Niemiec, gdzie w Regionie Hanower, Lehrte w dniach 10-11.06.2023 odbywał się turniej Raddatz Immobilien – Cup U11. Na truniej zjechało 48 drużyn z Niemiec i innych krajów Europy. Wsród uczestników pojawiły sie takie marki jak Borussia Dortmund, z którą nasi zawodnicy rozegrali zaciekłe spotkanie, Bayern Leverkusen, Leicester City, Benfica Lisbona, Inter Mediolan, FC Schalke 04, Galatasaray Istanbul, Dynamo Kijów, PAOK Saloniki czy KKS Lech Poznań.

Turniej rozgrywano w formule 7×7 na 12 boiskach jednocześnie. Drużyna APMM w pierwszej grupie rozegrała 8 meczy, po których zajęła 4 miejsce ze stratą jednego punktu do trzeciego miejsca. To uplasowało naszych zawodników w dalszych rozrgrywkach w grupie srebrnej i niestety uniemożliwiło walkę o pozycje 1-24. Łącznie nasi chłopcy rozegrali 17 spotkań, co stanowiło 272 minuty futbolu. Ostatecznie nasza drużyna zajęła miejsce w połowie stawki.

W wyjeździe na turniej pomogli nam jak zawsze liczni przyjaciele. W tym miejscu serdeczne podziekowania składamy Nadleśnictwu Zielona Góra, https://zielonagora.zielonagora.lasy.gov.pl/nadlesnictwo, które udzieliło nam wsparcia. Cieszymy się, że takie wartości jak rozwój, zdrowie, aktywność młodych ludzi, a także promowanie lubuskiej i polskiej myśli szkoleniowej w Europie są bliksie nie tylko nam. Dziękujemy!

Tak daleki wyjazd nie mółgby się odbyć oczywiście bez pomocy naszych sponsorów LIT Polska https://lit-polska.pl/ oraz Toyota Zielona Górta – JPJ Auto http://toyotaprofessional-zg.pl/, z kórymi odbyliśmy tą długa podróż.

Podziekowania należą sie również Trenerom oraz Rodzicom naszych Zawodników, którzy pomogli w organizacji wyjazdu oraz służyli pomocą w opiece nad naszymi młodymi piłkarzami.

data