Ligowe finisze

Nasi Partnerzy:

Jesień w pełni, zima tuż tuż, rozgrywki ligowe powoli zbliżaja się do końca. W miniony weekend rundę jesienną zakończyły drużyny APMM biorące udział w rozgrywkach II i III Ligi Okręgowej Młodzika. Nasi zawodnicy z III ligi pokonali wysoko MUKS 11 II Zielona Góra, porażkami niestety zakończyły się ostatnie jesienne mecze naszych drużyn w II lidze.

Na finiszu są również rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej Młodzika, gdzie we wtorek 7 listopada rozegrano bratobójczą walkę pomiędzy drużyną APMM (rocznik 2011) a APMM II (rocznik 2012). Mecz zakończył się podziałem punktów. Warto nadmienić, że obie nasze drużyny walczą w tej lidze o podium. Przed nimi decydujące potyczki z Progresem Gorzów Wielkopolski (APMM II) oraz z TS Celulozą Kostrzyn nad Odrą (APMM).

Dwie kolejki pozostały naszym Trampkarzom, którzy zmierzą się jeszcze z TS II Przylep oraz kolegami z Lechii III Zielona Góra.

data