Podsumowanie rundy jesiennej

Nasi Partnerzy:

Runda jesienna za nami. Nie oznacza to jednak, że spoczywamy na laurach. Przed nami czas turniejów i sparingów. Potem zasłużony, świąteczny odpoczynek. Dziś jednak czas na małe podsumowania.

Nasze drużyny brały w tej rundzie udział w 7 klasach rozgrywkowych:

  1. I liga wojewódzka młodzika, gdzie występowały nasze dwie drużyny: APMM Zielona Góra złożona głównie z Zawodników z rocznika 2011 i APMM II Zielona Góra, których szeregi zasilają zawodnicy rocznika 2012. Nasze obie drużyny rozegrały po 12 meczy i znalazły się na podmium zajmując odpowiednio 1 i 3 miejsce.

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=54690

2. II liga okręgowa Trampkarza, w której APMM reprezentowali również Zawodnicy z rocznika 2011. Tutaj nasi zawodnicy, grając w przeważającej mierze z Zawodnikami z roczników 2010 i 2009 mieli cięższą przeprawę i ostatecznie zajęli 11 miejsce.

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=54678

3. II liga okręgowa Młodzika, gdzie piłarskie boje toczyli nasi wychowankowie z rocznika 2012 grający w drużynie APMM III Zielona Góra oraz młodzi adepci z rocznika 2013 (drużyna APMM IV), którzy odważnie mierzyli się ze starsyzmi kolegami z Zielonej Góry i okolic. Tutaj miejsce na podmium (3) przypadło naszym starszym wychowankom, a młodsza drużyna zajęła miejsce 8.

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=54694

4. III Liga Okręgowa Młodzika, w której występowała jedna nasza drużyna – APMM V złożona z zawodników z rocznika 2013, która zajęła najwyxzszy stopień podium.

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=54700

5. nasi najmłodsi adepci piłki nożnej toczyli natomiast zacięte turniejowe boje w ligach Orlika -w grupie Zaawansowanej i Średniozaawansowanej oraz Żaka – grupa Zaawansowana. Wprawdzie na tym poziomie nie są prowadzone jeszcze klasyfikacje i nie liczymy punktów, ale każdy kto był choć raz na turnieju Żaczków bądź Orlików, wie, że można tam również zobaczyć walkę do upadłego, piekne akcje, krew, pot łzy i cudowne bramki.

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=55982

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=55969

https://lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTable&play_id=55968

Udział w rozgrywkach był możliwy dzięki wielu osobom i instytucjom. W tym miejscu wspomnieć musimy, że szkolenie dzieci i młodzieży w naszej Akademii poza całą rzeszą osób i podmiotów prywatnych wspierane jest przez instytucje publiczne takie jak:

Prezydenta i Urząd Miasta Zielona Góra

Województwo Lubuskie i Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

PZPN i Ministerstwo Sportu i Turystyki

którym za udzielone wsparcie i pomoc serdecznie dziękujemy.

Nieocenione pomoc uzyskaliśmy także jak zawsze od Lit Polska Sp. z o.o.

Kolejny raz znaleźliśmy się również w Dobrej drużynie PZU #dobradruzynapzu, który wsparł naszą działalność

Wszystkim przyjaciołom i entuzjastom naszej działalności dziekujemy za wspieranie naszej inicjatywy i pracy.

data