Jedziemy do stolicy

Nasi Partnerzy:

Początek tygodnia rozpoczął się w naszej Akademii pod hasłem walki o Puchar Tymbarku. W finałach wojewódzkich tego turnieju udział brały dwie drużyny reprezetnujące Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze, Szkołę podstawową nr 10. W obu grają zawodnicy naszego Klubu.

W poniedziałek 13 maja w Ośnie Lubuskim rozegrany został finał wojewódzki w kategorii wiekowej U – 12. Uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze z rocznika 2012 zwyciężyli nie przegrywając ani jednego meczu. Największe emocje towarzyszyły półfinałowi, w którym zawodnicy AP10 APMM Zielona Góra rozegrali wyrównany pojedynek z TeamBarka Gubin, zakończony w regulaminowym czasie gry wynikiem 1:1. Ostatecznie po serii rzutów karnych nasza ekipa „wylądowała” w finale, ktry wygrała.

We wtorek natomiast w wojewódzkim finale U-10 SP10 APMM Zielona Góra zasilony zawodnikami z rocznika 2014 bez jednej porażki wywalczył zwycięstwo w całym turnieju.

Obie nasze drużyny pojadą zatem na Finał Ogólnopolski, który odbędzie się w Warszawie w dniach 08-10.06.2024r.

Ogromne gratulacje dla Piłkarzy i Trenerów!!!

data